Food Trends USA 2023

USA Food Trends 2023

Більше 1100 експонентів представили спеціалізовані продукти харчування зі всього світу на масштабному заході  Fancy Food Show в січні 2023 року в Лас Вегасі, США.

В основному, запрос на різноманітність смаків зі всього світу та швидкості приготування якісної їжі вдома, спеціалісти виділили основні 10 тенденцій:

Зручність

Швидкі та корисні страви

Зручність та простота приготування їжі вдома є головною тенденцією 2023 року, оскільки споживачам бракує часу. Виробники презентували продукти, які допомагають готовати вдома без купівель заготовок або інгредієнтів. Такі як різні складні соуси та заправки, сушене та тушковане м’ясо, закуски, підтовлені та порізані морепродукти, овочі, супові та інші готові набори.

Здоров'я в рівновазі

Продукти з інгредієнтами кращими для здоров’я, але смачні, щоб парадувати себе та насалодитися смаком.

Хліб, хлібобулочні вироби, чизкейки з низьким або нульовим вмістом вуглеводів, смачні чіпси темпе, чизкейки, смачні закуски з несподіваних інредієнтів таких як нут, водяна лілія. Все меньші розміри порцій.

Актуальні food тренди

Функціональна ферментація

Ферментація

Ферментація в нових сферах використання створює додаткову цінність для харчових продуктів і напоїв, по мірі того, як споживачі розуміють важливість здоров’я травної системи для загального добробуту: Комбуча з адаптогенами та травами, соління без оцту, кефір з електролітами, ензимами та вітамінами, органічні соєві соуси, йогурти з нуту, ферментовані чаї з пребіотиком

Корисні Боби

Велика кількість альтернатив продуктів з білком з різних сортів бобових — чорна, пінто та фава квасоля, сочевиця, нут в — чіпсах та снеках, з різними приправами та соусами, в моно дозах, готові тушковані, запечені та заготовки, солоні, солодки, з кухонь різних країн.

 

Тренд на сочевицю та нут

Мед з остротою

Продукти з меду в тренді

Велике різномаїття меду зібраного в різних країнах за принципом сталого використання, гострі смакові профілі, зі вмістом адаптогенів, з грибами рейші, чистий мед манука, мед з сичуанським перцем та рідкісні сорта меду з Африки. Фасування від стандартного до моно доз та цікавому дизайні.

Нові форми пакування

Інноваційна упаковка, яка забезпечує портативність і зручність, а також креативні способи споживання традиційних продуктів, є провідною інновацією від чашок для їжі до чайних дисків та сублімаційних продуктів, таких як цукерки та сальса, фасовані скибочки тортів та багаторазові цікаві стекляні фасовки.

Інноваційна упаковка, яка забезпечує портативність і зручність, а також креативні способи споживання традиційних продуктів

Комора без кордонів

Food Trends USA 2023

Багато продуктів зі смаками локальних і регіональних смаків — соуси, спеції, олії, приправи, печиво, закуски, напої та інші продукти харчування: гавайске та японське печиво, французька герчиця з волоським горіхом, мексиканські кукурудзяні суміші, суміші приправ, та оливкова олія, дорогоцінні спеції — шафран, кориця та ваниль, продукти на їх основі.

Екологічні, перероблені або регенеративно вирощені інгредієнти

Здоров’я навколишнього середовища продовжує залишатися головною проблемою для споживачів, і вони приєднуються до брендів, які сприймають це серйозно. Продукти відповідально вирощуються або виробляються, отримуються з дотриманням етичних норм, використовують перероблені інгредієнти або містять екологічну упаковку- варіюються від суші на рослинній основі до нових алкогольних напоїв із переробленої сироватки.

Продукти відповідально вирощуються або виробляються,

Культура безалкогольних коктейлів

Тренд на безалкоголні коктелі

Безалкогольні напої домінують у поточному тренді коктейлів, пропонуючи споживачам вишукані, добре виготовлені та ароматні варіанти в елегантній упаковці, які не поступаються традиційним аналогам.
Виробники поєднують активні рослини, адаптогени та ноотропи для створення унікальних безалкогольних коктейлів, ігристих аперитивів, вина та настоянок.

Високоякісне приготування їжі

Учасники виставки продемонстрували продукти, які допоможуть в домашніх умовах готувати страви ресторанної якості.
Продукти які додають неперевершаних високоякісних смаків умамі — від сухарів з пармезаном до копченого масла та масла морського їжака, ідеальне пюре з цедрою лайма, ароматні солі, прозорий соєвий соус, рідкісні сири та вялене мясо, крісталізовані соуси та інше.

Тренд на високо якісне приготування їжі

Участь у міжнародних виставках це завжди натхнення окрім нетворкінгу та оцінки трендів на майбутнє. 

На нашому Telegram каналі ми висвітлюємо заходи, які можуть вас зацікавити

Наші послуги та супровід допоможуть вам подолати бар’єри входу на ринок США —

від аудиту товару до регістрації підприєства та продукції в FDA.

Детальніше

Комментарии закрыты.