Amazon Prime Day

Amazon Prime Day. Як швидко збільшити продажі

Компанія Amazon офіційно оголосила про безпрецедентний другий захід Prime Shopping, який відбудеться 11–12 жовтня 2022 року. 

Цей дводенний захід, який отримав назву Prime Early Access Sale, відкритий для передплатників Amazon Prime і відкриє сезон святкових покупок зі знижками.
Захід відбудеться через 10 днів, тому бренди мають дуже короткий термін для підготовчих робіт.
Пропонуємо розглянути 5 ключових стратегій, які можна швидко застосувати для підвищення продажів на Amazon у цей період:

1. Переконайтеся, що продукції достатньо на складі

При визначенні того, які продукти просувати, враховуйте поточні тижні охоплення та виключайте товари, запаси яких є недостатніми для задоволення підвищеного попиту під час заходу.
Незабаром розпочнеться розпродаж Prime Early Access і у брендів залишиться мало можливостей для збільшення запасів товарів з низьким охопленням або товарів, яких немає. Бажано, щоб продукція знаходилася на складах місяць до та місяць після Prime Day.

Перше, що бачать покупці при пошуку на комп’ютері або мобільному телефоні — назва вашого продукту та основне зображення, переконайтеся, що вони оптимізовані:
товари повинні мати повністю оптимізовані заголовки, маркери та описи продуктів, не менше п’яти високоякісних зображень та не менше 15 оглядів із середнім рейтингом 3,5 або більше.

Також конверсію підвищують додаткова оптимізація, контент A+ та відеоролики про продукти чи бренди, які можуть збільшити продаж до 15%.
Зосередьтеся на продуктах, що просуваються, і покращення сторінок з детальною інформацією, яку можна реалізувати швидко, таких як оптимізовані заголовки та завантаження зображень і відео.

2. Виділіть вашу спеціальну пропозицію

Напередодні Prime Day оновіть свій фірмовий магазин Amazon Brand Store, щоб продемонструвати продукти, що просуваються до цієї події. Краще буде розмістити цю сторінку одразу після головної сторінки для кращої видимості.

Це так само просто, як створити сторінку Featured Products з сіткою продуктів, що відображає всі товари зі знижкою. 

3. Підготуйте акційні пропозиції

Вже пройшов останній термін подачі Spotlight Deals, Best Deals і Lightning Deals, але у продавців, зацікавлених у проведенні акції Prime Day ще є варіанти, ми рекомендуємо:

  • пропонувати спеціальні Coupons,
  • пропозиція Percentage Off,
  • подати купон Vendor Powered Coupon (VPC), що пропонує знижку за їх вибором на деякі або всі продукти,
  • варіант купити один і другий отримати в подарунок Buy One Get One,
  • ексклюзивна знижка Prime (PED). PED — це цінові знижки, доступні членам Prime, які продаються із закресленими цінами на сторінці інформації про продукт, а також у результатах пошуку та на сторінці сьогоднішніх пропозицій Today’s Deals.

Щоб спонукати покупців здійснити покупку запропонуйте знижку не менше 20% на всі товари, що просуваються.

4. Оновіть рекламну кампанію

Підготовчий період Prime Day вже розпочався, але, ще не пізно скоригувати рекламну стратегію, щоб досягти оптимальної ефективності протягом наступних кількох тижнів.
Перегляньте свої Sponsored Ads, щоб переконатися, що всі типи рекламних кампаній активні, включаючи продукти Sponsored Product, бренди Sponsored Brand та покази Sponsored Display.
Потім створіть нові Prime Day-specific Sponsored Brand campaigns, присвячені Prime Day, які ведуть на нову сторінку фірмового магазину з рекомендованими продуктами Featured Products.
У цих рекламних кампаніях повинні бути представлені продукти, що просуваються, а дати початку і закінчення повинні збігатися з вашою пропозицією.
Забезпечте більш конкурентоспроможні бюджети та ставки на період Prime Day та уважно стежте за ефективністю протягом 48 годин цього заходу, щоб ви могли адаптуватися та залишатися конкурентоспроможними.

5. Забезпечте додатковий трафік на Amazon

Якщо ви плануєте просувати Prime Day через соціальні мережі, ваші email, пресу або PR, спрямовуйте зовнішній трафік безпосередньо на сторінку Featured Products вашого магазину, використовуючи вихідні теги, створені Amazon. Вони дозволяють відстежувати ключові показники, такі як перегляди, замовлення та продажі.

Розпродаж Prime Early Access Sale незабаром розпочнеться, сподіваємося ці стратегії допоможуть вам у підвищенні уваги до вашого бренду та магазину на Amazon під час Prime Day Event.

Якщо вам потрібна допомога у стимулюванні продажів ваших продуктів на Amazon, аналізі ринків та розробці продуктів, ми готові проконсультувати вас, підготувати стратегію розвитку та реалізувати її.

Зв’язатися.

Більше новин, олядів ринків, інформації про гранти та можливості для food  & agro компаній:

Telegram , Instagram , Facebook 

Комментарии закрыты.